Seniorzy z Klubu Seniora przy ul. Naruszewicza zorganizowali spotkanie z Dyskusyjnym Klubem Książki, którego celem było wspólne czytanie ulubionych utworów poetyckich. Czas spędzony razem w przepięknych okolicznościach Ogrodów Włoskich dostarczył wielu pozytywnych doznań. Materiał wideo z tego wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej TVP. Link poniżej. Zapraszamy do jego obejrzenia.
https://kielce.tvp.pl/49370901/spotkania-literackie-seniorow-w-pieknych-okolicznosciach-przyrody
Spotkanie poetyckie w Ogrodzie Włoskim
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelZ życia Klubów SenioraPrevious Post:Fotorelacja ze spotkania “Przezorny i bezpieczny Senior”Next Post:Seniorze. Na zdrowie!