Spotkanie z historią w parku im. Stanisława Staszica – Seniorzy Kielce

Krzysztof Myśliński Dyrektor Muzeum Historii Kielc opowiadał historię jednego z najstarszych parków w Polsce im. Stanisława Staszica w Kielcach. Seniorzy z Klubu Senior+ przy ul. Warszawskiej słuchali wykładu z ogromnym zaciekawieniem. To była dla nas piękna lekcja historii. Dziękujemy!!!

Spotkanie z historią w parku im. Stanisława Staszica

Nawigacja wpisu

Ostatnio dodane

Kategorie

Archiwa

Aktualności

Przewijanie do góry