Kielecka Rada Seniorów serdecznie zaprasza na I Konferencje Szkoleniową “Seniorze, zadbaj o swoje bezpieczeństwo” pod Patronatem Prezydenta Miasta Kielce Wojciecha Lubawskiego.
Konferencja odbędzie się w sobotę 18 sierpnia 2018 r. o godzinie 11:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej, Kielce, ul. Żytnia 1. Udział wezmą seniorzy m. Kielce. i samorządów w ramach obszaru Funkcjonalnego.
Program konferencji:
Gościem programu będzie Firma Euro-Partner, a porad prawnych udzielać będzie Pan mec. Paweł Gągorowski.
Współorganizatorzy:
I Konferencja Szkoleniowa Kieleckiej Rady Seniorów
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
- Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie,
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,
- Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi,
- Urząd Miasta Kielce,
- Straż Miejska,
- III Komisariat Policji w Kielcach
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
- Otwarcie i wystąpienie przedstawiciela Kieleckiej Rady Seniorów
- Szkolenie praktyczne: przedstawiciel Straży Miejskiej i Ratownik Medyczny: Pan Arkadiusz Starz
- Wystąpienie przedstawiciela Policji
- Informacja przedstawiciela MOPR nt. “Programu dla Seniora”
- Informacja nt. działalności Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego
- Sprawy różne
- Zakończenie Konferencji miłą częścią artystyczną
PawelAktualnościKielecka Rada SeniorówPrevious Post:Nocne zwiedzanie zabytków Chęcin. 4 sierpnia 2018 r.Next Post:Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny