I Konferencja Szkoleniowa Kieleckiej Rady Seniorów – Seniorzy Kielce

Kielecka Rada Seniorów serdecznie zaprasza na I Konferencje Szkoleniową “Seniorze, zadbaj o swoje bezpieczeństwo” pod Patronatem Prezydenta Miasta Kielce Wojciecha Lubawskiego.

Konferencja odbędzie się w sobotę 18 sierpnia 2018 r. o godzinie 11:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej, Kielce, ul. Żytnia 1. Udział wezmą seniorzy m. Kielce. i samorządów w ramach obszaru Funkcjonalnego.

Program konferencji:

Gościem programu będzie Firma Euro-Partner, a porad prawnych udzielać będzie Pan mec. Paweł Gągorowski.

Współorganizatorzy:

I Konferencja Szkoleniowa Kieleckiej Rady Seniorów

Nawigacja wpisu

Ostatnio dodane

Kategorie

Archiwa

  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie,
  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,
  • Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi,
  • Urząd Miasta Kielce,
  • Straż Miejska,
  • III Komisariat Policji w Kielcach
  1. Otwarcie i wystąpienie przedstawiciela Kieleckiej Rady Seniorów
  2. Szkolenie praktyczne: przedstawiciel Straży Miejskiej i Ratownik Medyczny: Pan Arkadiusz Starz
  3. Wystąpienie przedstawiciela Policji
  4. Informacja przedstawiciela MOPR nt. “Programu dla Seniora”
  5. Informacja nt. działalności Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego
  6. Sprawy różne
  7. Zakończenie Konferencji miłą częścią artystyczną

Aktualności

Przewijanie do góry