Oferta Klubów

Gimnastyka – grupowa gimnastyka ogólnoruchowa prowadzona przez instruktora na sali gimnastycznej.

Aqua Aerobik – gimnastyka w odciążeniu prowadzona w wodzie. Zajęcia są świetną formą uzupełniania tradycyjnej gimnastyki.

Masaż relaksacyjny – seria masaży relaksacyjnych wpływa relaksująco i kojąco na ciało. Zabiegi są umawiane indywidualnie.

Nordic Walking – ruch na świeżym powietrzu w okresie letnim jest świetną formą uzupełnienia tradycyjnej gimnastyki oraz ćwiczeń na basenie.

Sala gimnastyczna – możliwość skorzystania z sali gimnastycznej wyposażonej w sprzęt sportowy, bieżnie, rowerki, piłki gimnastyczne, maty, łóżko ceragem.

Kącik kosmetyczny – w każdym Klubie można zadbać o wygląd umawiając się na zabiegi kosmetyczne. Maseczki, parafinowanie rąk, henna oraz wiele innych zabiegów.

Sala rękodzeła – malowanie na szkle, collage, projektowanie ozdób, wyroby ze sznurka sizalowego. Zajęcia z tkactwa, krawiectwa, hafciarstwa, szycia.

Sala komputerowa – nauka lub pomoc w obsłudze komputera, tabletu, smartfona. Sprawne poruszanie się po internecie. Możliwość skorzystania z sali komputerowej.

Nauka języków obcych – angielski, francuski, hiszpański. Na naukę nigdy nie jest za późno! Zajęcia odbywają się w małych grupach. Są także świetną formą treningu umysłu.

Wieczorki taneczne – cyklicznie organizowane wieczorki pozwalają na poznanie nowych osób, nawiązywanie znajomości i świetną zabawę oraz miłe spędzenie czasu.

Wycieczki autokarowe – jedno lub kilku dniowe wycieczki grupowe. W celu informacji o wycieczkach należy skontaktować się z wybranym Klubem Seniora.

Wycieczki piesze – rajdy piesze organizowane po malowniczych okolicach Kielc oraz pięknych szlakach Gór Świętokrzyskich.

Sekcja brydżowa – zapraszamy do udziału w sekcji brydża. Na terenie Klubów Seniora jest także możliwość nauki tej gry.

Sekcja wokalna – osoby utalentowane wokalnie lub tanecznie zapraszamy do rozwijania swoich pasji pod okiem doświadczonego instruktora.

Biblioteczka klubowa – w Klubach Seniora do dyspozycji jest biblioteczka z której mogą korzystać Seniorzy. Książki można wypożyczać do domu jak i czytać na miejscu.

Codzienna prasa – poranna prasa jest do dyspozycji w każdym Klubie Seniora. Można z niej skorzystać przy porannej herbacie lub kawie. Zapraszamy!

Spotkania z policją – informacyjne oraz edukacyjne – poznaj swojego dzielnicowego, nie daj się oszukać, kursy samoobrony i zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych.

Wyjścia do kina i teatru – cyklicznie organizowane wyjścia grupowe na wydarzenia kulturalne w naszym mieście do kina, teatru, filharmonii. Wystawy, recitale, koncerty, spotkania z ciekawymi osobami.