Zapraszamy na spotkanie edukacyjne w ramach kampanii “Wiem, co podpisuję” w dniu 17.06.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 10.00. Miejsce: Klub Seniora ul. Naruszewicza 23. Tematem wykładu będą typowe praktyki nieuczciwych sprzedawców oraz jak się przed nimi bronić.
Wiem, co podpisuję
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelAktualnościPrevious Post:Fotorelacja z ogniska integracyjnegoNext Post:Wystawa modelarstwa redukcyjnego