Wiem, co podpisuję – Seniorzy Kielce

Zapraszamy na spotkanie edukacyjne w ramach kampanii “Wiem, co podpisuję” w dniu 17.06.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 10.00. Miejsce: Klub Seniora ul. Naruszewicza 23. Tematem wykładu będą typowe praktyki nieuczciwych sprzedawców oraz jak się przed nimi bronić.

Wiem, co podpisuję

Nawigacja wpisu

Ostatnio dodane

Kategorie

Archiwa

Aktualności

Przewijanie do góry