Witamy Seniorów na kolejnych e-ćwiczeniach. Tym razem instruktorzy z Klubu Senior+ przy ul. Krzemionkowej prezentują trening rozgrzewający z kijkami Nordic Walking.
Ten zestaw ćwiczeń idealnie sprawdzi się przed spacerem. Zachęcamy do częstej aktywności fizycznej która jest podstawą zdrowia. Pozdrawiamy!
Ćwieczenia Nordic Walking
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelAktualnościPrevious Post:Seniorze uważaj! Nie daj się oszukać!Next Post:Życzenia świąteczne od Kieleckiej Rady Seniorów