Kolejna udana wycieczka za nami! Tym razem Seniorzy zwiedzili Ojców oraz Ojcowski Park Narodowy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęćć z wyjazdu, który odbył się 27.06.2019 r. Wycieczkę zorganizował Klub Seniora przy ul. Naruszewicza 23.
Fotorelacja z wycieczki do Ojcowa
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelZ życia Klubów SenioraPrevious Post:Magazyn Kieleckiego SenioraNext Post:Śniadanie na trawie