IV Senior Show

23 marca o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej WDK odbędzie się specjalna wielkopostna edycja Senior Show.

Podczas marcowej edycji na scenie prezentowane będą: poezja, poezja śpiewana, pieśni wielkopostne, pieśni i obrzędy ludowe w wykonaniu Henryki Brzozy, Henryki Pękalskiej, Jadwigi Betki oraz członkiń kół gospodyń wiejskich naszego regionu. Pieśni zaśpiewają m.in.: Małgorzata Siemieniec, Barbara Zawodnik, Chór Nowina i zespół Kowalanki.

Senior Show to propozycja WDK adresowana do środowiska 60+ województwa świętokrzyskiego, które coraz liczniej aktywuje się i uczestniczy w tym wydarzeniu. Z miesiąca na miesiąc zgłaszają się nowi uczestnicy, chcąc zaprezentować się na naszej scenie. Specyfiką imprezy jest to, że dodatkowo każdy z publiczności może wystąpić i zaprezentować się na scenie, przełamując wewnętrzne opory.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem klubów seniora i kół gospodyń wiejskich impreza Senior Show staje się wydarzeniem cyklicznym. Początkowo zakładaliśmy, że kolejne edycje będą realizowane okazjonalnie. Teraz możecie być Państwo pewni, że koncerty z cyklu Senior Show będą się odbywały w każdym miesiącu oprócz okresu wakacyjnego.

Wstęp wolny.

Szczegółowych informacji udziela pomysłodawca Senior Show: Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140

Karta zgłoszenia dostępna jest tutaj