Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacja ze spotkania w ramach akcji “Przezorny i bezpieczny Senior”. Tym razem spotkanie odbyło się przed Klubem Senior+ przy ul. Krzemionkowej w Kielcach.
Kolejne spotkanie w ramach akcji “Przezorny i bezpieczny Senior”
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelAktualnościPrevious Post:Seniorze. Na zdrowie!Next Post:Spotkanie integracyjne w ogrodzie Klubu Seniora