W dniu 08.07.2020 r. (środa) Klub Seniora przy ul. Naruszewicza 23 organizuje ognisko na Stadionie Leśnym! Dojazd we własnym zakresie, zbiórka pod wiatą o godzinie 10.30. Zapisy w sali rękodzieła w Klubie bądź telefonicznie. Zapraszamy.
Ognisko integracyjne
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelOgłoszeniaPrevious Post:Plenerowa Scena KCKNext Post:Rajd rowerowy do Muzeum Henryka Sienkiewicza