Akcja będzie trwać od 9 marca do 14 kwietnia 2019 roku (sobota – niedziela). W ramach programu „Płynę po Zdrowie” organizator gwarantuje bezpłatny wstęp na pływalnie w wyznaczonych godzinach w każdą sobotę i niedzielę.
Uczestnikiem akcji może być każda osoba fizyczna zamieszkała na terenie Kielc. Dzieci do 12 lat mogą przebywać na pływalni tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.
Płynę po zdrowie – bezpłatny wstęp na baseny w weekend
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelAktualnościPrevious Post:Tak było w PRL-u. Wystawa w Klubie Seniora+ na na ul. Krzemionkowej 1Next Post:Wypoczynek dla Seniora