Dziś po gimnastyce naszych Seniorów spotkała prawdziwa niespodzianka. Uczniowie klasy VIII B ze Szkoły Podstawowej nr 27 wzięli udział w Projekcie (Poza) Formalni w Edukacji organizowanym przez Spółdzielnie Socjalną “Tropem przygody”. W ramach projektu młodzież wytworzyła dżemy z owoców i postanowili przekazać je uczestnikom w Klubie Senior+ przy ul. Warszawskiej 151. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy za słodkie niespodzianki.
Podziękowania dla uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 27
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelAktualnościPrevious Post:Festiwal sąsiedzkiNext Post:SACROEXPO 2020