Podziękowania dla uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 27 – Seniorzy Kielce

Dziś po gimnastyce naszych Seniorów spotkała prawdziwa niespodzianka. Uczniowie klasy VIII B ze Szkoły Podstawowej nr 27 wzięli udział w Projekcie (Poza) Formalni w Edukacji organizowanym przez Spółdzielnie Socjalną “Tropem przygody”. W ramach projektu młodzież wytworzyła dżemy z owoców i postanowili przekazać je uczestnikom w Klubie Senior+ przy ul. Warszawskiej 151. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy za słodkie niespodzianki.

Podziękowania dla uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 27

Nawigacja wpisu

Ostatnio dodane

Kategorie

Archiwa

Aktualności

Przewijanie do góry