Za nami I Senioralny Turniej Bilardowy rozegrany w Kieleckim Centrum Bilardowym, gdzie Nasi Seniorzy pod okiem instruktora poznają tajniki tej pięknej gry od kwietnia 2019 roku. Postępy w nauce są wyraźne. Większość pojedynków była bardzo zacięta, zwłaszcza w strefie medalowej. Najważniejsza była jednak dobra zabawa, możliwość wspólnego spędzenia czasu i radość z samej gry. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, zarówno samego turnieju, jak i tym, którzy pilnie brali udział w czwartkowych zajęciach. Szczególne podziękowania kierujemy do Kieleckiego Centrum Bilardowego i naszego instruktora Pana Mirosława Piróga. W turnieju brali udział Seniorzy z Klubów Seniora przy ul. Tujowej 2 i ul. Żeromskiego 44. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Relacja z I Senioralnego Turnieju Bilardowego
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelZ życia Klubów SenioraPrevious Post:O Kieleckiej Radzie Seniorów wywiad w TVP3 KielceNext Post:Nauka języków obcych w Klubach Seniora