Już po raz kolejny Seniorzy wzieli udział w imprezie integracyjnej pod patronatem Wojewody Świętokrzyskiego. W ostatnią środę 26 czerwca 2019 r. Senioralia licznie zgromadziły mieszkańców Kielc.
Oprócz Kielekich Klubów Seniora byli także przedstawiciele z Klubów Seniora ze Strawczyna, Buska Zdroju, Czarnocina, Ostrowca Świętokrzyskiego, Mirca, Włoszczowy, Morawicy, Starachowic i wielu innych miejscowości. Każdy Klub przygotował atrakcyjny program artystyczny.
Spod pomnika Henryka Sienkiewicza korowód Seniorów ruszył główną ulicą miasta w stronę parku. Tam oprócz wspólnej integracji, wystepów artystycznych i zabawy można było zasięgnąć informacji z zakresu bezpieczeństwa oraz zdrowia. Impreza trwała do godziny 19. Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia.
Senioralia 2019
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelZ życia Klubów SenioraPrevious Post:Głos Dnia – rozmowa z Magdaleną GościniewiczNext Post:Weekend Seniora w Chęcinach