Ogólnopolska akcja społeczna o charakterze informacyjno-edukacyjnym „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa osób w wieku 60+ poruszających się w ruchu ulicznym gościła w Kielcach. W Klubie Seniora na ul. Tujowej 2 kieleccy Seniorzy wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez mł. asp. Mariusza Bednarskiego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach oraz eksperta w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego Mariusza Sztala. Seniorzy rowerzyści mogli dokonać bezpłatnego przeglądu technicznego swoich rowerów i w razie potrzeby doposażyć je w dzwonki, elementy odblaskowe i oświetlenie. Każdy z uczestników otrzymał kamizelkę i opaskę odblaskową.
Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelAktualnościSenior na drodzePrevious Post:I Konferencja Szkoleniowa Kieleckiej Rady SeniorówNext Post:I Świętokrzyski Festiwal Seniorów