Karta Seniora – edycja Miasta Kielce została oficjalnie zainaugurowana w ratuszu.
W spotkaniu, z udziałem prezydenta Kielc, kierownictwa Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oraz stowarzyszenia wydającego Ogólnopolską Kartę Seniora, uczestniczyli także przedstawiciele Klubów Seniora oraz przedsiębiorcy – partnerzy projektu.
Do korzystania z Karty Seniora uprawnione są osoby fizyczne, które ukończyły 60 rok życia. Dokument można pobrać w Klubach Seniora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00. Wymagane jest osobiste stawiennictwo z dokumentem tożsamości.
W Kielcach można już odebrać Kartę Seniora
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelAktualnościKarta SenioraPrevious Post:Kielce miasto przyjazne seniorom 13 czerwca 2018 r.Next Post:Seniorzy z Kielc udowodnili, że potrafią świetnie się bawić