Zapraszamy wszystkich Seniorów w dniu 22 maja 2019 r. (środa) na jednodniową wycieczkę do Sandomierza. Program wycieczki poniżej. Zapisy w Klubach Seniora.
Wycieczka do Sandomierza
Nawigacja wpisu
Ostatnio dodane
Kategorie
Archiwa
-
Dyżury Kieleckiej Rady Seniorów -
Kluby Seniora w Kielcach -
KIELECKA RADA SENIORÓW – NOWA KADENCJA -
Nasze rowerowe wycieczki -
Dni Samorządu Terytorialnego
- Aktualności (122)
- Ogłoszenia (55)
- Rada Seniorów (15)
- Z życia Klubów Seniora (72)
PawelAktualnościPrevious Post:Piknik retro KielceNext Post:Bezpłatne kursy komputerowe dla Seniorów