Oferta Klubów

Gimnastyka

Grupowa gimnastyka ogólnoruchowa prowadzona przez instruktora na sali gimnastycznej.

Aqua Aerobic

Gimnastyka w odciążeniu prowadzona w wodzie. Zajęcia są świetną formą uzupełniania tradycyjnej gimnastyki.

Masaż relaksacyjny

Seria masaży relaksacyjnych wpływa relaksująco i kojąco na ciało. Zabiegi są umawiane indywidualnie.

Nordic Walking

Ruch na świeżym powietrzu w okresie letnim jest świetną formą uzupełnienia tradycyjnej gimnastyki oraz ćwiczeń na basenie.

Sala gimnastyczna

Możliwość skorzystania z sali gimnastycznej wyposażonej w sprzęt sportowy, bieżnie, rowerki, piłki gimnastyczne, maty, łóżko ceragem.

Kącik kosmetyczny

W każdym Klubie można zadbać o wygląd umawiając się na zabiegi kosmetyczne. Maseczki, parafinowanie rąk, henna oraz wiele innych zabiegów.

Sala rękodzieła

Malowanie na szkle, collage, projektowanie ozdób, wyroby ze sznurka sizalowego. Zajęcia z tkactwa, krawiectwa, hafciarstwa, szycia.

Sala komputerowa

Nauka lub pomoc w obsłudze komputera, tabletu, smartfona. Sprawne poruszanie się po internecie. Możliwość skorzystania z sali komputerowej.

Nauka języków obcych

Angielski, francuski, hiszpański. Na naukę nigdy nie jest za późno! Zajęcia odbywają się w małych grupach. Są także świetną formą treningu umysłu.

Wieczorki taneczne

Cyklicznie organizowane wieczorki pozwalają na poznanie nowych osób, nawiązywanie znajomości i świetną zabawę oraz miłe spędzenie czasu.

Wycieczki autokarowe

Jedno lub kilku dniowe wycieczki grupowe. W celu informacji o wycieczkach należy skontaktować się z wybranym Klubem Seniora.

Wycieczki piesze

Rajdy piesze organizowane po malowniczych okolicach Kielc oraz pięknych szlakach Gór Świętokrzyskich.

Sekcja brydżowa

Zapraszamy do udziału w sekcji brydża. Na terenie Klubów Seniora jest także możliwość nauki tej gry.

Sekcja wokalna

Osoby utalentowane wokalnie lub tanecznie zapraszamy do rozwijania swoich pasji pod okiem doświadczonego instruktora.

Biblioteczka klubowa

W Klubach Seniora do dyspozycji jest biblioteczka z której mogą korzystać Seniorzy. Książki można wypożyczać do domu jak i czytać na miejscu.

Codzienna prasa

Poranna prasa jest do dyspozycji w każdym Klubie Seniora. Można z niej skorzystać przy porannej herbacie lub kawie. Zapraszamy!

Spotkania z Policją

Informacyjne oraz edukacyjne - poznaj swojego dzielnicowego, nie daj się oszukać, kursy samoobrony i zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych.

Wyjścia do kina, teatru

Cyklicznie organizowane wyjścia grupowe na wydarzenia kulturalne w naszym mieście do kina, teatru, filharmonii. Wystawy, recitale, koncerty, spotkania z ciekawymi osobami.